Przejdź do treści

Gławdel art

marcin00

Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka prywatności opisuje, w jaki sposób Twoje dane osobowe są gromadzone, wykorzystywane
i udostępniane podczas odwiedzania lub dokonywania zakupów na stronie www.glawdelart.com („sklep”).

DANE OSOBOWE, KTÓRE ZBIERAMY

Kiedy odwiedzasz stronę, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o Twojej przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej i niektórych plikach cookie zainstalowanych na Twoim urządzeniu. Ponadto, gdy przeglądasz stronę, zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które przeglądasz, jakie witryny lub wyszukiwane hasła odsyłały Cię do Witryny, a także informacje o tym, w jaki sposób wchodzisz w interakcję z Witryną. Te automatycznie zbierane informacje nazywamy „Informacjami o urządzeniu”.

Gromadzimy Informacje o urządzeniu przy użyciu następujących technologii:

– „Pliki cookie” to pliki danych umieszczane na Twoim urządzeniu lub komputerze i często zawierają anonimowy, unikalny identyfikator.
– „Pliki dziennika” śledzą działania zachodzące na stronie i gromadzą dane, w tym adres IP, typ przeglądarki, dostawcę usług internetowych, strony odsyłające/wyjściowe oraz znaczniki daty/godziny.
– „Sygnały nawigacyjne”, „tagi” i „piksele” to pliki elektroniczne służące do rejestrowania informacji o sposobie przeglądania Strony.

Dodatkowo, gdy dokonujesz zakupu lub próbujesz dokonać zakupu za pośrednictwem strony, zbieramy od Ciebie pewne informacje, w tym Twoje imię i nazwisko, adres rozliczeniowy, adres wysyłki, informacje o płatności (w tym numery kart kredytowych, adres e-mail i numer telefonu). do tych informacji jako „Informacje o zamówieniu”.

Kiedy w niniejszej Polityce prywatności mówimy o „Danych osobowych”, mamy na myśli zarówno Informacje o urządzeniu, jak i Informacje o zamówieniu.

JAK WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Informacje o zamówieniach, które gromadzimy, wykorzystujemy ogólnie w celu realizacji wszelkich zamówień złożonych za pośrednictwem strony (w tym przetwarzania informacji o płatnościach, organizowania wysyłki oraz dostarczania faktur i/lub potwierdzeń zamówień). 

Wykorzystujemy gromadzone przez nas Informacje o urządzeniu, aby pomóc nam wykrywać potencjalne ryzyko i oszustwa (w szczególności adres IP użytkownika), a także ogólniej, aby ulepszać i optymalizować naszą Stronę (na przykład poprzez generowanie analiz dotyczących sposobu, w jaki nasi klienci przeglądają i wchodzą w interakcję z w Witrynie oraz w celu oceny powodzenia naszych kampanii marketingowych i reklamowych).

TWOJE PRAWA

Jeżeli jesteś mieszkańcem Europy, masz prawo uzyskać dostęp do przechowywanych przez nas danych osobowych i poprosić o ich poprawienie, aktualizację lub usunięcie. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej.
Ponadto, jeśli jesteś mieszkańcem Europy, zauważamy, że przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji umów, które możemy z Tobą zawrzeć (na przykład, jeśli składasz zamówienie za pośrednictwem strony) lub w inny sposób w celu realizacji naszych uzasadnionych interesów biznesowych wymienionych powyżej.

PRZECHOWYWANIE DANYCH

Kiedy składasz zamówienie za pośrednictwem Witryny, przechowujemy Informacje o Twoim zamówieniu w naszej dokumentacji,
chyba że poprosisz nas o usunięcie tych informacji.

ZMIANY

Możemy od czasu do czasu aktualizować niniejszą politykę prywatności, aby odzwierciedlić na przykład zmiany
w naszych praktykach lub z innych powodów operacyjnych, prawnych lub regulacyjnych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, jeśli masz pytania lub chcesz złożyć skargę,
skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem sklep@glawdelart.com

ODWIEDŹ SKLEP
Orginały / Malarstwo
Wydruki Fine Art_ Giclée
Prace na zlecenie